Skandynawia - Północ Magiczna

Strona główna | Wydarzenia Skandynawia | STUDY TOUR do Laponii 2014 r. - dla polskich biur podróży

STUDY TOUR do Laponii 2014 r. - dla polskich biur podróży

STUDY TOUR do Laponii 2014 r.

Foto: ania fregata rysz

W dn. 05-13.11.2014 Biuro Turystyki Skandynawskiej " Fregata” wspólnie z firmą " Nord " oraz TT- Line, zorganizowało STUDY TOUR „Szwecja, Finlandia, Laponia, wioska św. Mikołaja w Rovaniemi” dla polskich biur podróży. Celem wyjazdu było pokazanie uczestnikom piękna Finlandii, a w szczególności Laponii, która jest niezwykle ciekawa o każdej porze roku.

Chłodna zima, stada reniferów czy psie zaprzęgi to tylko niektóre z uroków tego regionu. Jedną z atrakcji są również łowiska, a najwspanialszym wydarzeniem jest nie wątpliwie wizyta w Rovaniemi w wiosce św. Mikołaja. Dodatkowymi atrakcjami są min. sauny w Laponii, psie zaprzęgi oraz wiele innych atrakcji. Latem pogoda jest bardzo ładna, a temperatura wynosi w granicach 30 stopni. Nie ma lepszej pogody na ryby, a Finlandia posiada najlepsze łowiska do tego celu. Podczas wielu konferencji przedstawione były regiony Laponii, która przechodzi całkowitą transformację w każdym z czterech sezonów. Zorganizowanie wyjazdu studyjnego do Finlandii powinno zaowocować wzrostem liczby polskich turystów wybierających właśnie ten kierunek. Wkrótce na naszej stronie FB pojawi się relacja z wyjazdu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w wyjeździe, który – mamy nadzieję – pozwolił Państwu poznać idee naszego projektu i zachęcił Państwa do wspólnego promowania Finlandii.

Załoga Fregaty w składzie: Ryszard, Karolina, Sandra oraz Ania

 

Autor: ania

Galeria zdjęć