Skandynawia - Północ Magiczna

Strona główna | Wydarzenia Skandynawia | Islandzki Workshop w Warszawie

Islandzki Workshop w Warszawie

13 stycznia 2015 roku przedstawiciele islandzkiego sektora turystycznego przyjechali do Warszawy, aby opowiedzieć o tym, co ich kraj ma do zaoferowania polskiemu turyście.

Spotkanie rozpoczęło się seminarium, podczas, którego strona islandzka zaprezentowała swoje produkty i usługi turystyczne, a następnie odbył się workshop polegający na indywidualnych rozmowach przedstawicieli polskich biur z Islandzkimi. Udział w imprezie wzięły firmy między innymi z branży hotelarskiej, lotniczej oraz organizatorzy różnych atrakcji islandzkich, jak na przykład safari wielorybnicze lub wyprawy konne pod osłoną zorzy polarnej. Uczestnicy imprezy poza możliwością nawiązania kontaktów i poznania oferty turystycznej  mogli wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody ufundowane przez islandzkie biura.
Organizator imprezy, Promote Iceland zwrócili uwagę na bogactwo i dostępność islandzkiej oferty turystycznej również poza sezonem letnim. Zamarznięte wodospady oglądane z okna jeepa, noc polarna, gorące źródła, Reykjavik w weekend, to tylko niektóre atrakcje, o których była mowa.

Autor: ania

Galeria zdjęć